Inloopbijeenkomst De Gouwe Vaart 9 maart
De Gouwe Vaart wordt een nieuwe woonwijk in Enkhuizen. De wijk komt in het gebied ten westen van woonwijk Kadijken tussen het Streekbos en de huidige bebouwing. De eerste plannen voor het noordelijke deel zijn in ontwikkeling. De gebiedsontwikkelaars BPD en Timpaan en de gemeente horen graag wat u van de plannen vindt en of u ideeën heeft om de plannen aan te vullen. Daarom houden we een inloopavond.
Inloopbijeenkomst
U bent van harte welkom op de inloopavond op maandag 9 maart 2026, van 17.30 uur tot 19.30 uur in wijkcentrum De Bonte Veer. Op deze avond kunt u bekijken hoe de plannen eruit zien en kunt u in gesprek gaan met de gebiedsontwikkelaars. Bijvoorbeeld over groen, vaarwater, de verkeersontsluiting en woonwensen van woningzoekenden. Ook kunt u al uw vragen stellen.
Aanmelden
Aanmelden voor de inloopbijeenkomst is verplicht. Zo kunnen we rekening houden met het aantal mensen dat komt. Meld u aan via www.nieuwbouw-degouwevaart.nl of stuur een mail naar contactnw@bpd.nl.